Date: Friday, September 22
Location: Shaw Conference Centre – Edmonton, Alberta
Promoter: KO Boxing Promotions – Melanie Lubovac
Stream: No

Cam O’ Connell (15-1-1) vs. Guadalupe Rosales (34-13-0)
Adam Braidwood (8-1) vs. Christian Larrondo (4-0-1)
Eric Taylor (6-1-1) vs. Larami Carmona (7-4)
Stan Surmacz Ahumada (7-1) vs. Tim Chemelli (4-1)
Anthony Lessard (11-10-2) vs. Dave Petryk (4-4-1)
Robbie Cusine (1-0) vs. Sergio Torres (4-1)
Carlietto Santoro (1-0) vs. Hugo Aguilar (0-2)

Date: Thursday, September 28
Location: Montreal Casino – Montreal, Quebec
Promoter: GYM Promotions – Yvon Michel
Stream: No

NABF Heavyweight Title: Oscar Rivas (20-0) vs. Carl Davis Drumond (31-4)
Shakeel Phinn (15-1) vs. Mario Aguilar (17-2)
Michael Gadbois (15-1-3) vs. Abraham Gomez (28-14-1)
Mazlum Akdeniz (debut) vs. Jonathan Chavez (7-5-1)
Terry Osias (debut) vs. Marco Parente (0-1-1)

Date: Saturday, September 30
Location: Memorial Centre – Peterborough, Ontario
Promoter: United Promotions (Tyler Buxton)
and CCC Promotions (Cody Crowley)
Stream: TBD

Cody Crowley (12-0) vs. Richard Holmes (14-7)
Abokan Bokpe (5-0) vs. Brock Arthur (3-2-2)
Jason Kelly (1-3) vs. Jay Corcoran (0-1)
Thomas Francis (debut) vs. Stan Mancebo (debut)
Joe Elliott (debut) vs. Justin Blades (debut)
Tom Vautour (4-1) vs. Markhaile Wedderburn (1-0)

Date: Saturday, October 14
Location: Civic Complex – Cornwall, Ontario
Promoter: Liveco Boxing (Ron Sanderson)
Stream: Yes - www.livecoboxing.com/watch-live

WBA-NABA Lightweight: Tony Luis (24-3) vs. Giovanni Straffon (14-2-1)

Also expected: Roger Robidoux, Oleksandr Teslenko, Danny Andujo

Date: Saturday, October 14
Location: Genesis Centre – Calgary, Alberta
Promoter: Dekada Promotions (Michael Short)
Stream: No

Albert Onolunose (21-1) vs. Janks Trotter (10-4-1)
Alvin Tam (13-5) vs. Jesus Perez (9-11-1)
Kandi Wyatt (3-0) vs. Jennifer Neal (debut)
Dwayne Lewis (2-0) vs. Lee Mein (3-3)
Gwyn Lewis (debut) vs. Justin Sluchinski (1-1)
Zach Manywounds (1-0) vs. Trenton Rowell (debut)

Date: Saturday, October 21
Location: Hershey Centre – Mississauga, Ontario
Promoter: United Promotions (Tyler Buxton)
Stream: TBD

Josh O’Reilly (9-0) vs. Oscar Arjona (13-6)
Buzz Grant (11-4) vs. Omar Valenzuela (9-6-2)
Mohammed Abedeen (7-0-1) vs. Isidro Toala (10-6-1)
Ricardo Salas (5-0) vs. Devon Moncrieffe (12-7-1)
Jason Alexander (1-3) vs. Ernesto Ramirez (debut)
Cody Kelly (1-0) vs. Jonathan Ruiz Cruz (1-1)

Date: Wednesday, October 25
Location: Lac Leamy Casino – Gatineau, Quebec
Promoter: GYM Promotions (Yvon Michel)
Stream: TBD

Marie Eve Dicaire (8-0) vs. Yamila Esther Reynoso (8-2-3)
Patrice Volny (8-0) vs. Manny Siaca (25-8)
Expected: Mladen Miljas, Vanessa Lepage Joanisse, Danyk Croteau, Devin Tomko

Date: Friday, October 27
Location: MTelus – Montreal, Quebec
Promoter: Eye of the Tiger (Camille Estephan)
Stream: TBD

Yves Ulysse Jr (14-0) vs. Steve Claggett (25-4-1)
Simon Kean (10-0) vs. Randy Johnson (13-2)
Expected: Steven Butler, Batyr Jukembayev, Mathieu Germain, David Theroux, Clovis Drolet, Vincent Thibault, Kim Clavel

Date: Saturday, October 28
Location: Hamilton Convention Centre – Hamilton, Ontario
Promoter: Three Lions Promotions (Daniel Otter)
Stream: TBD

WBA-NABA Canada Super Welterweight Title: Kevin Higson (12-1) vs. Phil Rose (9-5-1)
Steven Wilcos (17-2-1) vs. Christian Arrazola (24-14-3)
Jessie Wilcox (8-0-1) vs. Uriel Hernandez (13-3)
Kane Heron (8-0) vs. Juan Manuel Mares (18-14)
Bradley Wilcox (2-0) vs. Aurelio Hernandez (6-2)
Dylan Rushton (1-1) vs. Kyle March (0-3)
Jessica Camara (1-0) vs. Erike Hernandez (6-0-1)